Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Szabóság - ruhajavítás
Friss-nyugdíjas irodavezető, telefonos ügyfélszolgálatos
There are no translations available.

Részmunkaidőben végezhető adminisztratív, szervezési, telefonos ügyfélszolgálatos és alapvető pénzügyi feladatok elvégzésére jó megjelenésű, megbízható, agilis, határozott, céltudatos, vidám természetű, munkájára igényes munkatársat keresünk heti 20-30 órában, heti 3-4 napra.

Feladat:
- Számlák előkészítése utalásra
- Kintlévőség figyelése
- Időszaki kimutatások készítése
- Adminisztratív feladatok ellátása
- Cég erőforrásaival való gazdálkodás (bevétel-kiadás)
- Heti munkatervek, munkaidő, leterheltség ellenőrzése

Elvárások:
- Min. középfokú pénzügy/számviteli szakirányú végzettség
- minimum 3 év szakmai gyakorlat pénzügyi területen
- Gyakorlatias MS Office használat (Excel, Word)
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Önállóság, pro aktivitás

Előny:
- Középfokú bér- és TB ügyintézői végzettség
- Ruha-textilipari tapasztalat, nyelvtudás
Amit nyújtunk:
- Belvárosi munkahely, rugalmas munkaidő
- Önálló munkavégzés
- Családias légkör
Bérezés: napi elszámolással teljesítményarányosan, heti kifizetéssel
A tárgyban tüntesse fel friss-nyugdíjas irodavezető, pénzügyes.

Telefon: Forrai Péter - 30/ 944-9944

1072. Bp. Akácfa u. 41.  Telefon:  06-1 / 478-0000; Mobil:  06-20/ 478-0000; 06-30/ 478-0000

Cégcsoportunk:
Energy Szabóság és Divatszalon

Ruhaklinika ruhaalakítás, ruhajavítás, ruhatisztítás
Szolgáltató Centrum  - lakossági szolgáltatások
Hő és hangszigetelőfüggöny - térelválasztók