Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Szabóság - ruhajavítás
Távmunka
There are no translations available.

Hirdetésfeladás, online marketing részmunkaidőben

Online tartalmak napi frissítéséhez, közösségi portálokon való cikkek posztolásához, hirdetések feladásához, termékfeltöltéshez keresünk szorgalmas, részmunkaidős online marketing asszisztenst.

Otthonról is végezhető munka jövedelemkiegészítésre.

Feladatok, amihez a Te tudásod szükséges:
- hirdetés feladás címsorral és kulcsszavakkal
- jófogás, startapró hirdetőportálokon
- tudakozók (cylex, kalauz), lap.hu-k linkajánlások, tartalomfeltöltés, frissítés
- facebook oldal posztolás
- blog írás: - árajánlatok alapján a GYIK bővítés az alábbi oldalakon:
- ruhaklinika
- textilklinika
- hoszigetelofuggony
- energy
- honlap tartalom fejlesztés a hirdetések alapján, tartalom feltöltés

Biztosan Téged keresünk, ha olyan ember vagy aki rendelkezik:
- kiváló szóbeli kommunikációs készséggel
- kiváló írásbeli (jó fogalmazó és helyesírási) készséggel
- gyors és hatékony munkavégzésre való hajlammal
- együttműködő készséggel
- középfokú angol nyelvtudással

Előny:
- Facebook, twitter, és egyéb közösségi portálokon való jártasság, az azokon való reklámozási lehetőségek ismerete

-Vatera, Ebay, és egyéb aukciós portálokon való értékesítés tapasztalata

-Folyamatosan megújítjuk, átfogalmazzuk hirdetéseinket, valamint új hirdetések is születnek

Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, a betanulási időszakra vonatkozó nettó bérigény megjelölésével a megadott e-mail címre!
A tárgyban tüntesse fel: Hirdetésfeladás részmunkaidőben!

Ruhaklinika - Szabóság
H-1072 Akácfa u. 41.

Tel : 30/944-99-44

Távmunkának tekintjük a munkavégzésnek azt a formáját, amikor a munkavállaló nem a munkaadó által meghatározott munkahelyen, hanem attól távoli helyen végzi el munkáját.

Kérjük, küldje fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a lenti elérhetőségre.

Elérhetőségi adatok:
Kapcsolattartó:   Forrai Péter
Cím:   1072. Budapest, Akácfa u. 41.
Skype elérhetőség:  forraipeter

Karrier - Ruhaklinika, ruhajavítás