Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Szabóság - ruhajavítás
Friss-nyugdíjas irodavezető, telefonos ügyfélszolgálatos

Részmunkaidőben végezhető adminisztratív, szervezési, telefonos ügyfélszolgálatos és alapvető pénzügyi feladatok elvégzésére jó megjelenésű, megbízható, agilis, határozott, céltudatos, vidám természetű, munkájára igényes munkatársat keresünk heti 20-30 órában, heti 3-4 napra.

Feladat:
- Számlák előkészítése utalásra
- Kintlévőség figyelése
- Időszaki kimutatások készítése
- Adminisztratív feladatok ellátása
- Cég erőforrásaival való gazdálkodás (bevétel-kiadás)
- Heti munkatervek, munkaidő, leterheltség ellenőrzése

Elvárások:
- Min. középfokú pénzügy/számviteli szakirányú végzettség
- minimum 3 év szakmai gyakorlat pénzügyi területen
- Gyakorlatias MS Office használat (Excel, Word)
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Önállóság, pro aktivitás

Előny:
- Középfokú bér- és TB ügyintézői végzettség
- Ruha-textilipari tapasztalat, nyelvtudás
Amit nyújtunk:
- Belvárosi munkahely, rugalmas munkaidő
- Önálló munkavégzés
- Családias légkör
Bérezés: napi elszámolással teljesítményarányosan, heti kifizetéssel
A tárgyban tüntesse fel friss-nyugdíjas irodavezető, pénzügyes.

Telefon: Forrai Péter - 30/ 944-9944

1072. Bp. Akácfa u. 41.  Telefon:  06-1 / 478-0000; Mobil:  06-20/ 478-0000; 06-30/ 478-0000

Cégcsoportunk:
Energy Szabóság és Divatszalon

Ruhaklinika ruhaalakítás, ruhajavítás, ruhatisztítás
Szolgáltató Centrum  - lakossági szolgáltatások
Hő és hangszigetelőfüggöny - térelválasztók