Hungarian (formal)English (United Kingdom)
Szabóság - ruhajavítás
Adminisztratív műszakvezető (délután-, hétvégén is)

Textilklinika - Adminisztratív műszakvezető

(délután-, hétvégén is)

Dolgozni szeretne? Unja a nyugdíjas létet?

Amennyiben Ön jó megjelenésű, megbízható, precíz, határozott, céltudatos, vidám természetű, csapatjátékos, akkor itt a helye.Piacvezető ruhaipari cégünk friss nyugdíjas, munkájára igényes, adminisztratív műszakvezető munkatársat keres, heti 20-30 órában (heti 3-4 munkanap).

Pénzügyes-irodavezetõt, részmunkaidõben is !

Textilklinika és Szolgáltató Centrum - munkájára igényes, adminisztratív műszakvezető munkatársat keres,
heti 20-30 órában (heti 3-5 munkanap + 2 hetente hétvégén 1/2-1 nap - havi 1 hosszú hétvége biztosított).
A munkaidő beosztás tekintetében rugalmasak vagyunk.
Mindent meg tudunk beszélni, a helyettesítéseket is megoldjuk.

ügyfélszolgálati szervező

Feladatok:

Kapcsolattartás a részterületek vezetőivel

Határidők pontos betartása és betartatása

Rendelésfelvétellel kapcsolatos szakmai egyeztetések

Munkakiadás, munkalap készítése számítógépen

Szabók munkájának, leterheltségének felügyelete

Elvárások:

Számítógép használat  internet  levelezés, stb.

Kiváló kommunikációs készség

Legalább középiskolai végzettség (szakirányú végzettség előny)

Min. 3 éves méteráru, rövidáru kereskedelemben, gyártásban szerzett tapasztalat

Rátermettség, ambíció, szervezési "véna”, kitartás, folyamatos tanulási-, fejlődési készség

Előny - méteráru, rövidáru kereskedelemben, ruha-, textilgyártásban szerzett tapasztalat

Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés

Adminisztratív-, szervezői-, az emberek kezelésében szerzett tapasztalat

Szükséges képességek:

Célorientáltság, küzdőszellem

Agilitás, példamutatás, lojalitás

Jó szervezőkészség, időgazdálkodás

Pontosság, megbízhatóság

Terhelhetőség, kitartás, elhivatottság a csapatmunka iránt

Amit kínálunk:

Rugalmas munkaidő

Családias légkör, jó csapat

Belvárosi munkahely

Fizetés teljesítmény alapján.Cégünk eredmény orientált szellemben üzemel, így a jelentkezőtől is ezt várjuk.

1072. Bp. Akácfa u. 41.  Telefon:  06-1 / 478-0000; Mobil:  06-20/ 478-0000; 06-30/ 478-0000

Cégcsoportunk:
Energy Szabóság és Divatszalon

Ruhaklinika ruhaalakítás, ruhajavítás, ruhatisztítás
Szolgáltató Centrum  - lakossági szolgáltatások
Hő és hangszigetelőfüggöny - térelválasztók