Szabóság - ruhajavítás
Hétvégi ügyfélszolgálat - Másodállás, diákmunka

Ruhaklinika és Szolgáltató Centrum ügyfélszolgálatunkra keresünk talpraesett, tanulni vágyó egyetemistát, ill. másodállásban délutáni és hétvégi munkát keresőt.
Ha szeretnél gyakornokként egy jó helyen, jó csapatban dolgozni, úgy, hogy értékelik a teljesítményedet, és szereted a pörgést, akkor Te minket keresel.
Ügyfélszolgálati gyakornokként, VIP ügyfélkörrel rendelkező cégnél (40% külföldi megrendelő), a nyelveket is használva sajátíthatod el a tudást, amit később bármikor hasznosíthatsz.

Munkaidő:
Elsősorban délutános műszakban alkalmanként 4-6 órában, részmunkaidőben, hétvégén 1/2-1 napot számítunk Önre (2 hetente ). Havi 1 hosszú hétvége biztosított. Betanulás után teljes munkaidőben folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk. Beosztásokat, helyettesítéseket rugalmasan kezeljük.

Feladatok:

  • Személyes, telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Megrendelések felvétele, az elkészült termékek átadása
  • A megrendelések, átadások teljes körű adminisztrációja
  • Ügyfélszolgálati vezető munkájának segítése
  • Megrendelések nyomon követése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pozitív kisugárzás
  • Ügyfél orientáltság
  • Jó szervezőkészség
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretek
  • Angol nyelv társalgási szintű aktív ismerete

Előny:

  • Ruhaipari végzettség
  • Szolgáltatásban szerzett gyakorlat
  • Más nyelvek ismerete (francia, német, orosz stb.)

Díjazás:

  • Jó kereseti és fejlődési lehetőség
  • Teljesítményét értékeljük, eredményeit premizáljuk
  • Betanulási pótlékot fizetünk 3 hónapig

Kérjük, írja meg a betanulási időszakra vonatkozó nettó bérigényét (részmunkaidőben) és hogy 1.5-3 év múlva mekkora jövedelmet szeretne elérni főállásban?

Karrier - Ruhaklinika, ruhajavítás