Szabóság - ruhajavítás
Bőrvarró, takaróponyva, vastag függöny készítő szakembert keresünk

Munkájára igényes kárpitos-, bőr-, ponyvavarrót keresünk takaróponyva, hő- és hangszigetelő, térelválasztó, színpadi függönyök készítésére ill. táska javításra.
Az első 3 hónapban betanulási pótlékkal is segítjük Önt. A munkavégzés Budapesten, a Blaha Lujza tér közelében lévő szabó-varró manufaktúrában történik.
Fő vagy részmunkaidő, mellékállás, hétvégi munka, vagy vidékről akár 2 naponta bejárással, plusz jövedelem.

Feladatok:

  • Bőr - , Irha -, Szőrme méretre alakítás , javítás , készítés Motoros ruházat , csizma cipzárcsere , táskák javítása.
  • Takaróponyva, vastag függöny, lakástextilek , védőhuzatok méretre készítése, varrása,

Munkarend:

  • hétköznap heti 3-5 nap, napi 4-8 óra, vagy akár 2 naponta is dolgozhat. Hétvégén is -1 napot számítunk Önre.
  • A munkaidő beosztást rugalmasan kezeljük, minden esetben egyeztetünk, megbeszéljük.

Nyitva tartásunk:
Hétköznap 8-20 óráig, szombat 9-18, vasárnap 10-18 óráig

Amit nyújtunk:

  • jó kereseti és folyamatos fejlődési lehetőség
  • heti fizetés, betanulási pótlék, minőségi prémium
  • jó csapat, visszajáró igényes ügyfélkör
  • folyamatos, változatos munkák
  • rugalmas munkaidő, mindent meg tudunk beszélni.
  • jól felszerelt, klimatizált műhely
  • vidékieknek útiköltség térítés 80%
  • bejárás akár 2 naponta
  • segítünk a szállás intézésében, férfiaknak albérlet a közelben.
  • Hétvégén választható ebéd .
  • egyéb természetbeni juttatások

Elvárás:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • min. 5 éves tapasztalat
  • igényes, precíz munkavégzés
  • fejlődni és tanulni vágyás
  • rugalmasság, nyitottság új dolgok iránt

Kereseti lehetőség:

120.000 - 240.000.-/ hó
1,5 - 3 év után is folyamatos fejlődési ,előrelépési lehetőség !

Lehetőleg arcképes szakmai önéletrajzot kérünk e-mailen, vagy az alábbi postai címre várjuk:

Textilklinika és Szolgáltató Centrum
1072. Budapest, Akácfa utca 41.
Forrai Péter - 30/ 944-9944

1072. Bp. Akácfa u. 41.  Telefon:  06-1 / 478-0000; Mobil:  06-20/ 478-0000; 06-30/ 478-0000

Cégcsoportunk:
Energy Szabóság és Divatszalon

Ruhaklinika ruhaalakítás, ruhajavítás, ruhatisztítás
Szolgáltató Centrum  - lakossági szolgáltatások
Hő és hangszigetelőfüggöny - térelválasztók