Szabóság - ruhajavítás
Bőrruházat, vastag textil anyagok, termékek méretre készítésére, varrására szaktársat keresünk!

Bőrruházat, vastag textil anyagok, termékek méretre készítésére, varrására  szaktársat  keresünk!

Munkájára igényes, minimum 5 éves szakmai gyakorlattal rendelkező

Bőr -, alakító, javító, szabó-varró szaktársat keresünk,  igényes munkákra, Budapestre - Blaha Lujza térnél lévő szabósági manufaktúrába.

Feladatok: vastag , posztó -, műbőrrel szegett függönyök  varrása , bőrruházat, táskák javítása

Munkarend: folyamatos nyitva tartás  ill. munka végzési lehetőség;

munka idő és beosztás  a megrendelések mennyiségétől és a határidőktől függően 1-2 hétre előre megegyezéssel ( díjazás a megrendelések teljesítése után , heti elszámolással )

Nyitva tartási idő:

Hét köznap 8 – 20 h, illetve szombaton 9-18 h, vasárnap 10-18 h-ig;

Hét közben is adunk szabad napot ,  heti ½ -1 nap hétvégi munkavégzést várunk el .

Amit nyújtunk:

  • heti fizetés (a szakmában a legmagasabb kereseti lehetőség)
  • segítünk az albérlet szállás intézésében,
  • az első 3 hónapban betanulási pótlék
  • jó csapat, visszajáró igényes ügyfélkör
  • rugalmas munkaidő , hazautazás , hosszúhétvége megoldható
  • bejárási költség térítés
  • speciális gépek, szellőzéssel , klímatizálással ellátott , korszerű műhely
  • természetbeni juttatások , heti masszázs…stb.

 Elvárás:

  • Minimum középfokú ruhaipari végzettség
  • min. 5 éves tapasztalat
  • lelkiismeretes , precíz munkavégzés
  • odafigyelés  ill. a feladat  megértéséhez és kifogástalan elvégzéséhez szükséges  hozzáállás képessége (igényes munkát adok ki a kezemből)

1072. Budapest, Akácfa utca 41
tel: +36-1-478-00-00
mob: +36-30-944 9944
Skype: forraipeter

Kérésére tájékoztatót küldünk > adja meg a postai vagy e-mail címét.

1072. Bp. Akácfa u. 41.  Telefon:  06-1 / 478-0000; Mobil:  06-20/ 478-0000; 06-30/ 478-0000

Cégcsoportunk:
Energy Szabóság és Divatszalon

Ruhaklinika ruhaalakítás, ruhajavítás, ruhatisztítás
Szolgáltató Centrum  - lakossági szolgáltatások
Hő és hangszigetelőfüggöny - térelválasztók