Szabóság - ruhajavítás
Ügyfélszolgálati vezető (gyakornok)

Ügyfélszolgálati vezetőt (gyakornokot) keresünk szabóságunkba!

Belvárosi Ruhaklinika és Szolgáltató Centrum, bővülő bel-és külföldi piaci lehetőségei,
és ennek okán megnövekedett feladatai ellátásához
ügyfélszolgálati gyakornok munkatársat keres!

Ha szeretnél gyakorlatot szerezni egy jó helyen, jó csapatban,
ahol sok embert ismerhetsz meg, ahol értékelik a teljesítményedet,
ha szereted a pörgést, akkor Te minket keresel.

Ügyfélszolgálati gyakornokként, VIP ügyfélkörrel rendelkező cégnél
(40% külföldi megrendelő), a nyelveket is használva sajátíthatod el azt a tudást,
amit később is hasznosíthatsz.

Munkaidő:
A betanulási idő alatt elsősorban hétvégén, ill. délutános műszakban,
alkalmanként, 4-6 órában, részmunkaidőben.
Beválás esetén folyamatos munkalehetőség.

Feladatok:
Személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel
Megrendelések felvétele, az elkészült termékek átadása
A megrendelések-kiadások teljes körű adminisztrációja
Ügyfélszolgálati vezető munkájának segítése
Megrendelések nyomon követése

Elvárások:
Középfokú végzettség
Kiváló kommunikációs készség
Pozitív kisugárzás
Ügyfél orientáltság
Jó szervezőkészség
Felhasználószintű számítógépes ismeretek
Munkatársakkal való együttműködés, csapatmunka
Angol nyelv társalgási szintű aktív ismerete

Előny:
Ruhaipari végzettség
Más nyelvek ismerete (francia, német, orosz stb.)

Díjazás:
Teljesítményértékelési rendszer alapján
Betanulási pótlékot fizetünk

Légy szíves ne jelentkezz, ha nem vagy kitartó, ha nem bírod a kemény munkát,
illetve ha csak a munkaidődet akarod eltölteni valahol eredménytelenül, hasznos
munka és sikerélmények nélkül!

Kérjük, küldd el fényképes szakmai önéletrajzod és motivációs leveled, a

Ügyfélszolgálati Gyakornok!

Karrier - Ruhaklinika, ruhajavítás