Szabóság - ruhajavítás
Üzemeltetés szervező (részmunkaidőben is)

Belvárosi, piacvezető cégünk - Textilklinika és Szolgáltató Centrum - lelkes, ambiciózus, jó szervezőképességű, jó kommunikációs készséggel rendelkező műszaki előkészítő -, üzemeltetés szervező munkatársat keres -jövedelemkiegészítés, mellékállás vagy akár teljes munkaidőben is.

Munkaidő heti 20-40 óra (heti 3-5 munkanap).
Ha úgy érzi, hogy Ön lelkiismeretes, megbízható, precíz és a munkájára igényes, vidám természetű, csapatjátékos, akkor megtalálta a munkahelyét.

Feladatok:

  • Beszerzések ütemezése, koordinálása, logisztikai feladatok
  • Rendelések felügyelete
  • Üzemeltetési, karbantartási feladatok összefogása, feladat kiadása, felügyelete
  • Helyszíni felmérések koordinálása
  • Kapcsolattartás a kapcsolódó területek vezetőivel

Elvárások:

  • Termelésben, szolgáltatásban szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű használata - internet - levelezés, stb.

Szükséges képességek:

  • Célorientáltság
  • Agilitás
  • Jó szervezőkészség
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Terhelhetőség, kitartás, elhivatottság
  • Többfelé figyelés képessége

Amit kínálunk:

  • Belvárosi munkahely
  • Családias légkör, jó csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Útiköltség hozzájárulás
  • Szállást biztosítunk kedvezményesen (kb. napi 1.000 Ft)
  • Teljesítményarányos bérezés, jó kereseti lehetőség

Cégünknél a megrendelő elégedettsége az első szempont, ezért a munkatársunktól is a minőségi munka, szolgáltatás az elvárás.

Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és kísérő levelét, és a betanulási időszakra vonatkozó nettó bérigényét és, hogy 1-1,5 év múlva mekkora jövedelmet szeretne elérni.
A tárgyban tüntesse fel: Műszaki előkészítő, üzemeltetés szervező!

Telefon: Forrai Péter - 30/ 944-9944

1072. Bp. Akácfa u. 41.  Telefon:  06-1 / 478-0000; Mobil:  06-20/ 478-0000; 06-30/ 478-0000

Cégcsoportunk:
Energy Szabóság és Divatszalon

Ruhaklinika ruhaalakítás, ruhajavítás, ruhatisztítás
Szolgáltató Centrum  - lakossági szolgáltatások
Hő és hangszigetelőfüggöny - térelválasztók